VEFA ÖRNEĞİ

Yönetim Kurulu Başkanımız Pehlivan BAYLAN, uzun yıllar birlikte siyaset yaptığı, Anavatan Partisi döneminde Hazine ve Maliye bakanlığı yapmış olan Ekrem Pakdemirli’nin yağlı boya tablosunu,Tarım ve Orman Bakanı  Bekir Pakdemirli’yi makamında ziyaret ederek takdim etti.

Ziyarete Yönetim Kurulu Üyemiz Pınar Baylan Özcan’da katılım gösterdi.  Karabük OSB içinde kalan orman vasfını kaybetmiş arazilerin sanayiye kazandırmak amacıyla hazırlanan talep dosyası  değerli milletvekilimiz Niyazi Güneş ile birlikte ilgili bakanlık yetkililerine teslim edildi.

Yönetim Kurulu Başkanımız Pehlivan Baylan gösterilen ilgiye memnuniyet ile teşekkür ederek, projenin ilimiz için hayırlı olmasını diledi.

Metal Expo Fuarı

Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Pehlivan Baylan, Metal Expo fuarının açılışını yapan Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Hasan Büyükdede ile stand ziyaretleri sırasında biraraya gelerek istişarede bulunuldu. Ziyarette Karabük Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Mescier,TOBB Genç Girişimciler Kurulu Karabük Icra Komitesi Başkanı Bilal Kılıç, Başkan Yardımcıları Hakan Karataş ve Atakan Sönmez  yer aldılar.