DEMİR ÇELİK – IŞIK ÇELİK

1965 yılında Işık Ticaret olarak demir-çelik alanında faaliyetlerine başlayan firmamız IŞIK ÇELİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. gerçekleştirdiği yeni yatırımlarla sektörde her geçen gün büyüyerek yoluna devam etmektedir.

IŞIK ÇELİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş., Türkiye demir-çelik sektörünün başlıca merkezlerinden Karabük ilinde kuruludur. Organize Sanayi Bölgesi’nde 2017 yılında devreye aldığı 20.000 m2 lik modern tesisinde uluslararası kalite standartlarına uygun nervürlü inşaat demiri, köşebent, silme, lama, kare, düz yuvarlak ve altıköşe mamüllerinin üretimini gerçekleştirmektedir.

IŞIK ÇELİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş., yıllık 150.000 ton üretim kapasitesi, geniş ürün yelpazesi, kaliteyi ön planda tutan anlayışı ile faaliyetlerini gerek iç pazar, gerekse de ihracat pazarlarında müşterileriyle oluşturduğu uzun soluklu, karşılıklı anlayış, hoşgörü ve maksimum kazanç prensipleri çerçevesinde devam ettirmektedir.

 
IŞIK ÇELİK WEB SİTESİ

PETROLAlternatif Petrol

Alternatif Petrol, güvenilirliği, kalitesi ve hizmet farklılığıyla sektöründe saygın bir konum elde etmeyi başarmıştır. Alternatif Petrol, gelişen istasyon ağı ve araç filosu ile yurdun her köşesine akaryakıt ulaştırma olanağına sahiptir.
 
Lisans haklarına sahip olduğumuz akaryakıt markaları ile hizmet verdiğimiz müşterilerimiz arasında oluşturduğumuz köprüde, her zaman güvenilir ve doğru çözüm ortağı olma misyonu temelimizi oluşturmaktadır.
 
Fikir ve Hedeflerimiz
 
Alternatif Petrol olarak, sürekli gelişime inanan, müşteri odaklı, dürüst ve şeffat iş yapma anlayışına sahip, sağlık ve çevreye önem veren, emniyeti elden bırakmayan, duyarlı bir akaryakıt kuruluşuyuz.
 
Sahip olduğumuz değerler ile kendisi ile birlikte çevresini de geliştirip, büyütmek isteyen anlayışımız, müşteri ilişkilerimizin temellerini oluşturur.
 
Bayisi olduğumuz birbirinden kıymetli akaryakıt kuruluşları ile geliştirdiğimiz bağ, her geçen gün büyüyen bir iş başarısına dönüştü. Bu başarıya ulaşmamızdaki en önemli faktör olan müşterilerimize en uygun fiyat ile en iyi hizmeti sağlamak kalıcı irademizdir.
 
Alternatif petrol Web sitesi

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN BİZE ULAŞIN!

Firmamız hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak, bizleri tanımak için bize her zaman ulaşabilirsiniz…