”Birlikte Başarıyoruz.”

Baylan Grubu olarak 2016 yılında 50. yılımızı kutlamananın gururunu ve onurunu yaşadık. 50 yılı aşkın bir süre önce  başladığımız girişim sonucu, çalışanlarımız, iş ortaklarımız ve müşterilerimizle birlikte, sadece Türkiye’de değil, Amerika, Asya, Avrupa, Ortadoğu ve Afrika’da tercih edilen marka haline geldik.

Demir Çelik sektöründe dünyanın en büyük global üreticilerinin hâkim olduğu pazarlarda, sektörün önemli demir çelik üreticilerinden birisi olmayı başardık.

Baylan Grubu olarak hep daha ileriye doğru yol alarak girişimlerimize, yatırımlarımıza sürekli yenilerini ekliyoruz. Bu ilkemiz ve hedefimiz doğrultusunda yapımını tamamladığımız Karabük Organize Sanayi’de bulunan üretim tesisini ülkemize kazandırmanın gururunu yaşıyoruz.

Müşteri odaklı üretim ve hizmet anlayışımız, üstün güvenlik ve kalite ilkelerimiz ve iş ahlakına uygun dürüst çalışmalarımız, 53 yılın sonunda bizlere sadece haklı bir gurur yaşatmakla kalmıyor, Türkiye’nin sanayisine yaptığımız katma değerin mutluluğunu da yaşamamızı sağlıyor.

Başarıya ulaşmanın sırrının, müşterilerimize misafirlerimiz gözüyle bakmak, çalışanlarımıza insani hassasiyetle davranmak olduğunun bilinciyle, uluslararası pazarlarda rekabet eden bir kurum olarak, temel ilkelerimizi dünden bugüne taşıyor, her geçen gün gelişiyoruz.

Hedeflerimize ulaşmak için değerlerimizden ve iş anlayışımızdan taviz vermeden, yaşama güvenlik katan unsurları en üst kalitede üretmeye devam edeceğiz. 

Saygı ve sevgilerimle…

Pehlivan Baylan – Yönetim Kurulu Başkanı

HAKKIMIZDA

Baylan Grubu, Türkiye Demir-Çelik sektörünün en köklü şirketlerinden Işık Çelik ve akaryakıt sektöründe sürekli büyüme sağlayan Alternatif Petrol’ün destekleyici markasıdır. Yarım Asrı aşan geçmişi ve kurum kimliği ile bulunduğu sektörlerde  pek çok ilke imza atmayı başarmıştır.

HAKKIMIZDA

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN BİZE ULAŞIN!

Firmamız hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak, bizleri tanımak için bize her zaman ulaşabilirsiniz…